×
×

Klimatyzator przenośny AUX-09MI Seria MI - 2,6 kW

Klimatyzator przenośny AUX - 09MI Seria MI - 2,6 kW. Cicha praca. Nowoczesna stylistyka. Mobilność. Automatyczny ruch żaluzji. Prosta instalacja. Timer. Montaż klimatyzacji Kraków, Montaż klimatyzatorów Kraków, Zakładanie klimatyzacji W Krakowie, Klimatyzator przenośny Kraków.

Zobacz więcejShow less
1 499,00 zł
Opis

Klimatyzator przenośny

AUX MI AUX-09MIModel [-] AUX-09MI
Wydajność chłodnicza [kW] 2,60 
Pobór mocy (chłodzenie) [W] 1000
EER [-] 2,6
Klasa energetyczna (chłodzenie) [-] A
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 65
Przepływ powietrza [m3/h] 380 x 360 x 320
Wymiary (szer. x wys. x gł.): [mm] 415 x 710 x 345
Waga netto/brutto [kg] 30,5 / 34,0
Czynnik chłodniczy R290

Skrócona tabela z danymi technicznymi (większą ilość danych znajdą Państwo w katalogu – zakładka „Załączniki”).

Klimatyzatory przenośne AUX sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montażu tradycyjnej klimatyzacji typu split. Nie wymagają specjalistycznej instalacji - ciepłe powietrze odprowadzane jest z pomieszczenia za pomocą rury wylotowej, która może być zamontowana w oknie lub w ścianie. Wyróżniają się mobilnością - w każdej chwili urządzenie można łatwo przenieść do innego pomieszczenia, dzięki kółkom zamontowanym do podstawy obudowy. Zapewniają efektywne chłodzenie, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu.  

Opis funkcji:

 • Cicha praca - Dzięki optymalizacji konstrukcji kanału przepływu powietrza, zastosowaniu cichej sprężarki oraz wentylatora o dużej średnicy z wysokowydajnym silnikiem PG, klimatyzator przenośne AUX z serii M mogą zapewnić lepszą dystrybucję powietrza w pomieszczeniu przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Urządzenie posiada także funkcję pracy nocnej, po aktywowaniu której prędkość wentylatora zostaje obniżona do minimum, powodując zmniejszenie poziomu emitowanego hałasu i ograniczenie zużycia energii elektrycznej.

 • Nowoczesna stylistyka - Klimatyzator przenośny serii MI posiada prostą, minimalistyczną obudowę o kompaktowych wymiarach. Jego ponadczasowa stylistyka dobrze sprawdzi się w każdym wnętrzu. Połączenie błyszczącej powierzchni przedniego panelu z matowym wykończeniem żaluzji nawiewnej dodaje urządzeniu nowoczesnego charakteru.

 • Mobilność i wyjątkowo prosta instalacja - Klimatyzatory przenośne nie wymagają specjalistycznej instalacji i są mobilne - w łatwy sposób można je przenieść do innego pomieszczenia. Ułatwiają to uchwyty zlokalizowane po bokach obudowy i kółka zamontowane do podstawy urządzenia.

 • Czynnik chłodniczy R290 - Zastosowany w klimatyzatorach przenośnych AUX czynnik chłodniczy R290 (propan) to związek organiczny należący do grupy węglowodorów nasyconych. Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termodynamicznymi oraz niewielkim oddziaływaniem na środowisko naturalne. To nietoksyczny gaz o zerowym wskaźniku ODP i bardzo niskim współczynniku GWP (3), potwierdzającym jego znikomy wpływ na tworzenie efektu cieplarnianego.

 • Filtr Reset 

 • 3 tryby pracy wentylatora plus tryb AUTO

 • 4 tryby pracy klimatyzatora: chłodzenie, osuszanie, wentylator oraz tryb auto czyli na stałe ustawiona najniższa prędkość wentylatora oraz 25 stopni.

 • Timer

 • Tryb pracy nocnej: najniższa prędkość pracy wentylatora oraz powrót do poprzedniego trybu pracy po 8 godzinach

 


Cena zawiera:

 • klimatyzator przenośny AUX - 09MI Seria MI 2,6 kW
 • rura wylotowa
 • sterownik bezprzewodowy

Dodatkowe informacje:
Gwarancja na urządzenie 36 miesięcy*
Możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Produkt pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucji Aux. Do produktu dołączona jest karta gwarancyjna.

*Gwarancja na podstawie wymogów określonych w karcie Gwarancyjne

Zapraszamy!

Zobacz więcejShow less
Szczegóły produktu
Producent
AUX
Moc
2,4-3,1 kW
Klasa energetyczna - chłodzenie
A
Powierzchnia pomieszczenia
20-30 m2
Produkty powiązane

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się